back to top

Stefanovski i Bratoš rade na novom Gibonnijevom albumu

Nakon vrhunske svirke koju je priredio publici u Makarskoj, gitarski mag Vlatko Stefanovski ponovo se “bacio” na posao.

Naime, u saradnji s Nikšom Bratošem, kompozitorom zabavne i pop muzike i jednim od najznačajnijih bosanskohercegovačkih aranžera, otkrio je djelić atmosfere iz studija, gdje su udruženim snagama počeli rad na novom Gibonnijevom albumu.- Marketing-

“Upravo je završeno snimanje gitare za novi Gibonnijev album”, poručili su Stefanovski i Bratoš iz zagrebačkog studija.

Kako je ranije u razgvoru za Klix govorio Zlatan Stipišić Gibonni ne mora da piše hitove, mora da napiše pjesme koje će biti važne sada, ali i za pet, deset ili 20 godina.

To je, kazao je, recept njegovog stvaranja. Gibonnijevi fanovi željno iščekuju njegov novi album koji bi, sudeći prema kvalitetnoj ekipi koju je okupio, trebao biti jako uspješan.

IZVOR: Klix.ba

Ostali čitaju

Bez naočara i sočiva: Kako lasersko uklanjanje dioptrije mijenja život

Laserska korekcija vida je revolucionarna procedura koja može promijeniti...

Znate li da se dioptrija plus može značajno smanjiti? Pogledajte kako

Jedna od najčešćih šala koju deca upotrebljavaju kada se...

Sajam dentalne opreme i medicine DentBIH 2025 – Sarajevo ponovo centar stomatologije i oralnog zdravlja

Sarajevo će početkom oktobra ponovo biti domaćin jednog od...

”Susret s prirodom” – Povezivanje s prirodom kroz planinarenje i avanture na otvorenom

Planinarenje i avanture na otvorenom pružaju jedinstvenu priliku da...

JYSK slavi rođendan i nastavlja sa ekspanzijom – već 15 godina je „Srce vašeg doma“

Do kraja godine JYSK najavio još 4 preuređenja i...