Travnik

Marketing:

Alem Lolić
062 889 889
alem@tnt.ba

 

Novinari:

travnik@tnt.ba
030 540 685
030 510 262 (fax)

 

Adresa:

RADIO TNT –  TRAVNIK
Ulica Gaj 18
72270 Travnik
Bosna i Hercegovina

Tuzla

Marketing:

Azur Berbić
062 554 222
azur@tnt.ba

 

Haris Dedić
062 888 877
hari@tnt.ba

 

Novinari:

tuzla@tnt.ba

 

Adresa:
RADIO TNT – TUZLA
Filipa Kljajića br. 22
(Dom penzionera)
75000 Tuzla
Bosna i Hercegovina

Zenica

Marketing:

Melisa Čančar-Karahodža
062 553 222
melisa@tnt.ba

 

Novinari:
zenica@tnt.ba

 

Adresa:
RADIO TNT – ZENICA
Maršala Tita bb
(Zeničanka / II sprat)
72000 Zenica, BiH
Bosna i Hercegovina

Kako slušati TNT

Prijavi se na mailing listu!

Pridruži se TNT porodici sa +5000 članova. Prijavi se i osvajaj nagrade!

Prijavili ste se. Hvala!

Nešto nije ok, molimo da probate ponovo!